Każdy koniec początkiem nowego

Ta mądra myśl towarzyszyła nam podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2021/ 2022.

24 czerwca czterdziestu sześciu uczniów klas ósmych opuściło mury naszej szkoły. Mamy nadzieję, że będą wracać myślami do miejsca, gdzie rozpoczynali naukę, gdzie zawierali pierwsze przyjaźnie… Cieszymy się, że z optymizmem patrzą w przyszłość, deklarując „Jesteśmy światem. Jesteśmy jego dziećmi”. Wszystkim absolwentom życzymy powodzenia w poszukiwaniu własnej drogi życia.

Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego pożegnaliśmy odchodzące na emeryturę Panie: Dyrektor Joannę Wysogląd, Krystynę Jaromin, Dorotę Dudek i Elżbietę Ćwiertnię. Dziękowaliśmy im za długoletnią pracę, serce, troskę… Przemawiający Wójt Gminy Oświęcim – Mirosław Smolarek celnie określił 22-letnią pracę Pani Wysogląd w następujących słowach: „Pani Dyrektor jest osobą, którą pierwsza do pracy przychodziła i ostatnia z pracy wychodziła”. W ten sposób docenił szczególne zaangażowanie w trudną misję kierowania placówką oświatową. Również uczniowie złożyli serdeczne podziękowania, wręczając kolorowe bukiety i przedstawiając pantomimę pod tytułem „Kwiaty”. Naszym Drogim Nauczycielkom – Emerytkom życzymy dużo zdrowia, samych słonecznym dni i wielu powodów do codziennej radości. Niech emerytura sprzyja spełnianiu marzeń.

Wszyscy nasi uczniowie otrzymali promocję do klasy wyższej, zatem każdy z nich osiągnął sukces. Po uroczystości w sali gimnastycznej poszczególne klasy udały się na  spotkanie  z wychowawcą, aby odebrać świadectwa, dyplomy czy nagrody.

Wszystkim uczniom i pracownikom szkoły życzymy udanych, bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia pierwszego września.