Wyniki wyszukiwania dla frazy:

Choinkowe zajęcia w Zaborzu.

Piątek, 13 grudnia 2019   Bibliotekarki z Grojca ruszyły tym razem do pracy "w terenie" i odwiedziły pobliskie Przedszkole Samorządowe w Zaborzu. W grupie Treflików i Dinusi przeprowadziły zajęcia o tematyce choinkowej.    Czytaliśmy świąteczne opowieści, wąchaliśmy świateczna jo

Kolędy i pastorałki w przedszkolu w Babicach

Piątek, 13 grudnia 2019 W dorocznym przeglądzie kolęd i pastorałek w Niepublicznym Przedszkolu "Smyk" w Babicach wzięły udział dzieci z wielu placówek działających w gminie i mieście Oświęcim.

"Oświęcimska Gmina" grudzień 2019

Piątek, 13 grudnia 2019 Grudniowy numer miesięcznika "Oświęcimska Gmina".

Brzezinka – zmiana organizacji ruchu rejonie Bramy Śmierci

Piątek, 13 grudnia 2019 13 grudnia br. został przywrócony ruch na ul. Ofiar Faszyzmu w Brzezince. Ul. Męczeństwa Narodów na odcinku od parkingu do Bramy Śmierci pozostaje zamknięta dla ruchu.

Polowania zbiorowe Koła Łowieckiego „Cyranka”

Piątek, 13 grudnia 2019 Obwieszczenie Wójta Gminy Oświęcim w sprawie terminów rozpoczęcia polowań zbiorowych Koła Łowieckiego "Cyranka" w Oświęcimiu na terenie obwodu nr 101 w dniach 14 i 21 grudnia 2019 r.

Odbiór robót na drodze odbarczającej w Brzezince

Piątek, 13 grudnia 2019 12 grudnia br. zostały odebrane roboty związane z budową drogi odbarczającej w Brzezince na przedpolu byłego obozu Birkenau. Prace wykonane w listopadzie i pierwszej dekadzie grudnia były niezbędne, żeby droga odbarczająca była przejezdna.

Od 1 stycznia 2020 roku w Urzędzie Gminy nie będzie punktu kasowego

Piątek, 13 grudnia 2019 Uprzejmie przypominamy, że 1 stycznia 2020 roku punkt kasowy ABS Banku Spółdzielczego w Urzędzie Gminy Oświęcim zostanie zamknięty.

Obowiązek czyszczenia przewodów kominowych

Piątek, 13 grudnia 2019 Międzywojewódzki Cech Kominiarzy prowadzi kampanię, mającą na celu eliminację niebezpieczeństw związanych ze smogiem, zaczadzeniami i pożarami, których przyczyną są m.in. zaniedbane przewody kominowe. Zapraszamy do sprawdzenia, jak często powinno czyścić się kominy w budynkach.

Kasa w Urzędzie Gminy – dni pracy w drugiej połowie grudnia

Piątek, 13 grudnia 2019 Punkt kasowy prowadzony w Urzędzie Gminy Oświęcim przez ABS Bank Spółdzielczy będzie nieczynny w Wigilię Bożego Narodzenia. Podajemy dokładny harmonogram (dni i godziny) pracy punktu kasowego w drugiej połowie grudnia.

Zagrożenie zanieczyszczeniem powietrza w dniu 13 grudnia 2019 r.

Piątek, 13 grudnia 2019 Główny Inspektorat Ochrony Środowiska powiadamia o ryzyku wystąpienia w dniu dzisiejszym przekroczenia poziomu informowania pyłu zawieszonego PM10 na obszarze m.in. powiatu oświęcimskiego.