Razem bezpiecznie i aktywnie – spotkanie integracyjne klas 6a i 7a

Razem bezpiecznie i aktywnie – spotkanie integracyjne klas 6a i 7a Piątek, 26 czerwca 2026 W środę, 24 czerwca, uczniowie klas 6a i 7a uczestniczyli w wyjątkowym spotkaniu integracyjnym.

🏆 Mamy powód do dumy!

🏆 Mamy powód do dumy! Środa, 24 czerwca 2026 Nasza szkoła zdobyła tytuł „Złotej Szkoły NBP” VI edycji oraz otrzymała Nagrodę za tytuł „Złotej Szkoły NBP” w roku szkolnym 2025/2026.

Przedsiębiorczość, ekonomia i nowe technologie – uczymy się przez działanie

Przedsiębiorczość, ekonomia i nowe technologie – uczymy się przez działanie Środa, 24 czerwca 2026 W ostatnich dniach w naszej szkole realizowano szereg działań związanych z edukacją ekonomiczną, przedsiębiorczością oraz nowoczesnymi technologiami.

Uwalniamy nasze środowisko od zużytych baterii

Uwalniamy nasze środowisko od zużytych baterii Środa, 24 czerwca 2026 Z wielką dumą informujemy, że Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Grojcu zajęła zaszczytne III miejsce w powiecie

Sukcesy w Ogólnopolskim Konkursie Olimpus z Języka Angielskiego

Sukcesy w Ogólnopolskim Konkursie Olimpus z Języka Angielskiego Czwartek, 18 czerwca 2026 Z ogromną radością informujemy o sukcesach uczniów naszej szkoły w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „Olimpus”.

Historia zapisana obrazem

Historia zapisana obrazem Niedziela, 14 czerwca 2026 Uczniowie klas ósmych uczestniczyli w wyjeździe edukacyjnym do Harmęż, gdzie zwiedzili niezwykłą wystawę „Klisze pamięci. Labirynty” autorstwa Mariana Kołodzieja.

Jak nie czytam, jak czytam

Jak nie czytam, jak czytam Sobota, 13 czerwca 2026 Słońce, czytelniczy chillout i mnóstwo kreatywności. Za nami akcja „Jak nie czytam, jak czytam”!

Sukcesy naszych uczniów w konkursach plastycznych

Sukcesy naszych uczniów w konkursach plastycznych Sobota, 13 czerwca 2026 W Oświęcimskim Centrum Kultury odbyło się uroczyste podsumowanie XVI Konkursu Plastycznego „Lubię smoki” oraz XXX Konkursu Plastycznego „Moje marzenia”.

Wycieczka klas trzecich do Kopalni Soli w Wieliczce

Wycieczka klas trzecich do Kopalni Soli w Wieliczce Poniedziałek, 8 czerwca 2026 1 czerwca, z okazji Dnia Dziecka, uczniowie klas trzecich wybrali się na pełną atrakcji wycieczkę do Kopalnia Soli w Wieliczce.

Wycieczka klas drugich do Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej

Wycieczka klas drugich do Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej Środa, 10 czerwca 2026 Uczniowie klas drugich uczestniczyli w niezwykłej wycieczce do Centrum Bajki i Animacji OKO przy Studio Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej.

archiwum wiadomości