#Laboratoria Przyszłości to nowoczesny sprzęt, który uatrakcyjni zajęcia szkolne i pozwolą uczniom rozwijać swoje zainteresowania nie tylko na lekcjach techniki i w ramach innych obowiązkowych zajęć edukacyjnych, lecz także w ramach zajęć pozalekcyjnych, kół zainteresowań i innych form rozwijania umiejętności. 

Okulary do wirtualnej rzeczywistości.

Okulary do wirtualnej rzeczywistości. Piątek, 20 stycznia 2023 Klasa 2a wzięła udział w zajęciach z wykorzystaniem narzędzia interaktywnego jakim są okulary ClassVR.

W śnieżnej aurze z aparatem.

W śnieżnej aurze z aparatem. Piątek, 16 grudnia 2022 Uczniowie świetlicy połączyli zabawę na śniegu z rozwijaniem pasji fotograficznej.

Magia świątecznej fotografii

Magia świątecznej fotografii Środa, 7 grudnia 2022 Klasa 2b rozbudziła swoją pasję do fotografii dzięki wizycie wyjątkowego Gościa.

Być niczym Ambroży Kleks.

Być niczym Ambroży Kleks. Czwartek, 20 października 2022 O tym, jak dzięki wyobraźni można odnaleźć skarb w małych rzeczach.

Sprzęt zakupiony ze środków programu Laboratoria Przyszłości wraz z jego przeznaczeniem.

Sprzęt zakupiony ze środków programu Laboratoria Przyszłości wraz z jego przeznaczeniem. Środa, 31 sierpnia 2022 W ramach programu Laboratoria Przyszłości nasza szkoła otrzymała środki finansowe na zakup wyposażenia do sal lekcyjnych.

O programie

O programie Poniedziałek, 29 sierpnia 2022 Nasza szkoła bierze udział w rządowym programie Laboratoria Przyszłości. Poniżej kilka słów o programie.

archiwum wiadomości

GALERIA