#Laboratoria Przyszłości to nowoczesny sprzęt, który uatrakcyjni zajęcia szkolne i pozwolą uczniom rozwijać swoje zainteresowania nie tylko na lekcjach techniki i w ramach innych obowiązkowych zajęć edukacyjnych, lecz także w ramach zajęć pozalekcyjnych, kół zainteresowań i innych form rozwijania umiejętności. 

Jedzmy zdrowo i kolorowo

Jedzmy zdrowo i kolorowo Niedziela, 26 listopada 2023 Uczniowie klasy 3b podczas zajęć technicznych przygotowywali smaczne i zdrowe kanapki. Zgodna współpraca w grupach sprzyjała kreatywności i wprawiła wszystkich w dobry nastrój. Mali kucharze wykorzystywali wagę do ważenia produktów zakupioną w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości. W przygotowaniu fotorelacji pomógł aparat fotograficzny Canon. Na kolejnej lekcji  dzięki  okularom ClassVR wszyscy wyruszyli na wirtualny bazar pełen egzotycznych owoców i warzyw oraz podziwiali owocowe kompozycje. 

Wirtualna rzeczywistość na lekcji chemii.

Wirtualna rzeczywistość na lekcji chemii. Piątek, 17 listopada 2023 10 listopada uczniowie klasy VIIa i VII b uczestniczyli w lekcjach chemii z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości.

Czas na relaks z okularami VR

Czas na relaks z okularami VR Niedziela, 18 czerwca 2023 Praca z okularami VR sprawdza się wspaniale podczas lekcji indywidualnych, takich jak zajęcia rewalidacyjne, o czym mogli się przekonać uczniowie klas ósmych.

Kuchenne eksperymenty - to też nauka!

Kuchenne eksperymenty - to też nauka! Środa, 31 maja 2023 Uczniowie klasy 2a przeprowadzali proste doświadczenia z wykorzystaniem produktów spożywczych.

Dookoła świata

Dookoła świata Wtorek, 30 maja 2023 Podróże po Europie z wykorzystaniem okularów ClassVR

Jaki to krajobraz?

Jaki to krajobraz? Czwartek, 27 kwietnia 2023 W ramach lekcji geografii uczniowie klas 5 poznawali różnorodne krajobrazy Polski.

Każdy może zostać elektronikiem

Środa, 22 marca 2023 Korzystamy ze sprzętu zakupionego w ramach programu Laboratoria Przyszłości

Nawet na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych może być kreatywnie!

Nawet na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych może być kreatywnie! Wtorek, 28 lutego 2023 Przy wykorzystaniu okularów zakupionych z funduszu programu #LaboratoriaPrzyszlosci, uczniowie w nietypowy sposób rozwijali spostrzegawczość, koncentrację uwagi, a na koniec zajęć mogli się zrelaksować przy szumie fal i zachodzącym słońcu w wirtualnej rzeczywistości.

Okulary do wirtualnej rzeczywistości.

Okulary do wirtualnej rzeczywistości. Piątek, 20 stycznia 2023 Klasa 2a wzięła udział w zajęciach z wykorzystaniem narzędzia interaktywnego jakim są okulary ClassVR.

W śnieżnej aurze z aparatem.

W śnieżnej aurze z aparatem. Piątek, 16 grudnia 2022 Uczniowie świetlicy połączyli zabawę na śniegu z rozwijaniem pasji fotograficznej.

Magia świątecznej fotografii

Magia świątecznej fotografii Środa, 7 grudnia 2022 Klasa 2b rozbudziła swoją pasję do fotografii dzięki wizycie wyjątkowego Gościa.

Być niczym Ambroży Kleks.

Być niczym Ambroży Kleks. Czwartek, 20 października 2022 O tym, jak dzięki wyobraźni można odnaleźć skarb w małych rzeczach.

Sprzęt zakupiony ze środków programu Laboratoria Przyszłości wraz z jego przeznaczeniem.

Sprzęt zakupiony ze środków programu Laboratoria Przyszłości wraz z jego przeznaczeniem. Środa, 31 sierpnia 2022 W ramach programu Laboratoria Przyszłości nasza szkoła otrzymała środki finansowe na zakup wyposażenia do sal lekcyjnych.

O programie

O programie Poniedziałek, 29 sierpnia 2022 Nasza szkoła bierze udział w rządowym programie Laboratoria Przyszłości. Poniżej kilka słów o programie.

archiwum wiadomości

GALERIA