Życzenia świąteczne

Życzenia świąteczne Czwartek, 22 grudnia 2022 Radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych w gronie najbliższych, w miłości , radości i ciepłej atmosferze.  Niech Świąteczny czas przyniesie wytchnienie i odpoczynek od codziennych obowiązków oraz energię i pomyślność na nadchodzący Nowy Rok.

W świątecznej atmosferze

W świątecznej atmosferze Piątek, 16 grudnia 2022 Nasi uczniowie wykonali piękne stroiki świąteczne.

Kto listy pisze...

Kto listy pisze... Sobota, 3 grudnia 2022 Uczniowie klasy ósmej wzięli udział w niezwykłej akcji.

Sukcesy w zawodach tenisa stołowego

Sukcesy w zawodach tenisa stołowego Środa, 30 listopada 2022 Miłosz Grzywa i Filip Molenda okazali się najlepszymi zawodnikami naszej szkoły w tenisie stołowym.

Spotkanie z mistrzem

Spotkanie z mistrzem Wtorek, 15 listopada 2022 Gościliśmy w naszej szkole pana Ryszarda Wolnego, zapaśnika, złotego medalistę Igrzysk w Atlancie

Warsztaty z Olimpijczykiem i Zimowy Test Sprawności

Warsztaty z Olimpijczykiem i Zimowy Test Sprawności Czwartek, 10 listopada 2022 Spotkanie dla młodzieży ze sportowcami, którzy reprezentowali nasz kraj na Igrzyskach Olimpijskich, a także wspomnienie wybitnej osobowości w historii polskiego sportu Janusza Kusocińskiego. Gościem będzie złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Atlancie - Ryszard Wolny.

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej.

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej. Poniedziałek, 24 października 2022 Dnia 20, października odbyły się gminne zawody w halowej piłce nożnej dziewcząt. Nasza szkoła uzyskała wysokie 4 miejsce.👏👏

III Międzynarodowa edycja akcji „Przerwa na czytanie" – bicie rekordu w czytaniu na przerwie.

III Międzynarodowa edycja akcji „Przerwa na czytanie Sobota, 22 października 2022 Miło nam poinformować, że 26 października 2022r. nasza szkoła po raz drugi weźmie udział w biciu rekordu w czytaniu na przerwie, jest to III Międzynarodowa edycja VII Ogólnopolskiej akcji „Przerwa na czytanie".

archiwum wiadomości