Sukcesy

Uczniowie/osiągnięcia

 

Konkurs

Opiekun

Laureat II stopnia Aleksandra Sekunda kl. VI a

Laureat IV stopnia Tomasz Sekunda kl.VI a, Amelia Jarnot kl. VI b

Laureat V stopnia Nadia Kluwak kl. VI b

Olimpiada Wiedzy Archimedes plus Lingua Plus- język angielski

B. Smolarek, I.Konieczny

Laureat II stopnia – Gabriela Bęben kl.V b, 

Piotr Włoszek kl. Vb

Laureat III stopnia – Igor Noworyta VIII,

Bartosz Kula Vb,

Piotr Snażyk VI b,

Laureat IV stopnia – Julia Włoszek kl. VI a

Laureat Vstopnia – Aleksandra Pietka kl. VIa, Maciej Noworyta kl. VIa, Szymon Sporysz kl. Vb

XXXII Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus – jesień 2019

I.Berszakiewicz,

Ł. Goc

Ksenia Klęczar – Va – wyróżnienie – 11 miejsce

Daniel Pawełczyk Vb – wyróżnienie 14 miejsce

 

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny – Multitest

P. Sowińska

Aleksandra Sekunda – VI a – laureat 3 miejsce

Amelia Jarnot –VIb – laureat 9 miejsce

Julia Włoszek –Va – wyróżnienie 12 miejsce

Wiktoria Rusin –VIa – wyróżnienie – 14 miejsce – udział w etapie rejonowym konkursu

Ogólnopolski konkurs Biologiczny – Multitest

K. Mendyk

Michał Piwowarczyk – VIIa – miejsce III

Międzygminny konkurs Pięknego Czytania „O Złote Usta”

J. Sałek

Julia Mazur – VII a wyróżnienie,

Zuzanna Wasilewska VIIa wyróżnienie

Powiatowy Konkurs Recytatorski „ Muzyka słów”

J. Sałek

Karolina Sołtysik  VIII, Wiktoria Wójcik  VIII, Julia Kleszcz - VIII

Małopolski Konkurs Kuratoryjny  - Biologia –

K. Mendyk

Amelia Jarnot Vib- I miejsce

Powiatowy konkurs “Mistrz ortografii”

A. Mamica

Oliwia Żebrak VIII- II miejsce

Powiatowy konkurs literacki “Święty Maksymilian- pielgrzym, podróżnik, misjonarz”

A. Mamica

Nagroda zespołowa

Wyróżnienie w Ogólnopolskiej Akcji „ MY 89” 

M. Dudek,

J. Cieciak,

J. Sałek,

E. Smolarczyk

Hanna Płonka – nagroda główna

Międzynarodowy Konkurs plastyczny „Darujemy Światu Pokój”

 

Aleksandra Chrapczyńska – I nagroda w kategorii klas 1-3

Emilia Cichy – I nagroda w kategorii klas 4-8

 

Gminny Konkurs Pieśni Patriotycznej

J. Cieciak

Grzegorz Rękawek z rodziną – 1 miejsce

Adam Walus , Kamila, Amelia – 2 miejsce

Filip i Zuzanna Gałgan – 3 miejsce

 

Gminny Konkurs Plastyczny na Najpiękniejszy Stroik Bożonarodzeniowy (konkurs rodzinny):

 

Oliwia Żebrak – 2 miejsce

Hanna Wójcik – wyróżnienie

Powiatowy Konkurs Plastyczny o św. Maksymilianie:

Oliwia Żebrak – 2 miejsce

Hanna Wójcik – wyróżnienie

 

Wyróżnienia

Maja Sołtysik, Aleksandra Chrapczyńska, Patryk Joniec, Nikodem Płonka

Konkurs „Czym jest dla Ciebie wolontariat?

 

Aleksandra Chrapczyńska

Powiatowy konkurs plastyczny „Stanisław Moniuszko – obrazy muzyką malowane

M. Chrapczyńska

I miejsce Maja Bies

Powiatowy konkurs „Dobroczynna Bombka Bożonarodzeniowa”

 

 dziewczęta  - II miejsce,

 chłopcy -  II miejsce

Igrzyska Dzieci Szkolnych w halowej  piłce nożnej w kategorii kl. IV - VI

J. Miłoń

S. Smolarek

I miejsce- dziewczęta

II miejsce- chłopcy

Gminne Igrzyska Dzieci szkolnych w Koszykówce w kategorii kl. VI -VI:

 

J. Miłoń

S. Smolarek

III miejsce-  chłopcy

IV miejsce-  dziewczęta

Gminne  Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce w Kategorii kl. VII - VIII

J. Miłoń

S. Smolarek

II miejsce-  dziewczęta w kategorii klas VII – VIII

II miejsce-  chłopcy w kategorii klas IV - VI

 

Tenis Stołowy Drużynowy – zawody gminne

J. Miłoń

S. Smolarek