Bal karnawałowy drugoklasistów

Bal karnawałowy drugoklasistów Piątek, 27 stycznia 2023 W karnawałowym nastroju uczniowie klas drugich rozpoczęli tegoroczne ferie zimowe.

Podsumowanie XXI Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Boże Narodzenie - tradycje i współczesność”

Podsumowanie XXI Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Boże Narodzenie - tradycje i współczesność” Środa, 11 stycznia 2023 Uroczyste podsumowanie XXI Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Boże Narodzenie - tradycje i współczesność” odbyło się 11 stycznia w sali kinowej Domu Kultury „Sokół” w Trzebini. W gronie laureatów znaleźli się Sandra Zięcina i Jan Snażyk z klasy 2b

Wyniki Powiatowego Konkursu Plastycznego " Święty Maksymilan – epistolograf. Na skrzydłach słowa…”

Wyniki Powiatowego Konkursu  Plastycznego Środa, 11 stycznia 2023 W dniu 10 stycznia w Szkole Podstawowej w Harmężach odbyło się uroczyste podsumowanie Powiatowego Konkursu Plastycznego i Literackiego o Świętym Maksymilianie.

Sukcesy naszych uczniów w III Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek

Sukcesy naszych uczniów w III Powiatowym Konkursie  Kolęd i Pastorałek Środa, 11 stycznia 2023 W dniu 9 stycznia liczna grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek, zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu.

W świątecznym nastroju

W świątecznym nastroju Czwartek, 29 grudnia 2022 W przedświąteczny czwartek odbyły się klasowe wigilijki.

Wyniki konkursu "Dobroczynna Bombka Bożonarodzeniowa"

Wyniki konkursu Środa, 21 grudnia 2022 Organizatorem konkursu o nazwie „Dobroczynna Bombka Bożonarodzeniowa” była Fundacja „Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy” z siedzibą w Oświęcimiu. Głównym celem konkursu było promowanie działalności charytatywnej oraz pozytywnych wartości takich jak empatia, współczucie oraz chęć niesienia pomocy innym. W gronie laureatów znalazła się uczennica klasy 2b Hanna Płonka, która zajęła III miejsce.

Teatr Edukacji i Profilaktyki MASKA z Krakowa

Teatr Edukacji i Profilaktyki MASKA z Krakowa Wtorek, 20 grudnia 2022 W naszej szkole realizujemy wiele działań profilaktycznych, nie tylko takich jak Tydzień Profilaktyki, Dzień Tolerancji, czy udział w programie „Każdy inny wszyscy równi”, ale również organizujemy ciekawe wydarzenia, które mają na celu zwrócenie uwagi na problemy współczesnej młodzieży.

Sukcesy w świątecznym konkursie

Sukcesy w  świątecznym konkursie Czwartek, 15 grudnia 2022 Uczennice klasy 5a zostały laureatkami konkursu "Nieoczekiwany prezent".

Zimowa Akademia Sportu

Zimowa Akademia Sportu Wtorek, 13 grudnia 2022 Reprezentacja z naszej szkoły po raz drugi wzięła udział w ogólnopolskim etapie Zimowej Akademii Sportu w Cieszynie.

archiwum wiadomości