II miejsce w konkursie„Uwalniamy nasze środowisko od zużytych baterii" dla szkoły z Grojca

Podsumowanie konkursu ekologicznego „Uwalniamy nasze środowisko od zużytych baterii" odbyło się na terenie szkoły. Przedstawiciele organizatora konkursu - Zakładu Usług Komunalnych Sp. z o. o. w Oświęcimiu dostarczyli do szkoły cenne nagrody dyplom i podziękowania dla koordynatorów konkursu.

W >Edycji 2021< uczniowie z 31 szkół powiatu oświęcimskiego zebrali łącznie 6025 kg  zużytych baterii. W naszej szkole zebraliśmy 700kg baterii, co w przeliczeniu na jednego ucznia wynosi 2,26kg i zajęliśmy II miejsce w grupie powyżej 200 uczniów.

Kolejny raz uczniowie naszej szkoły udowodnili, że troszczą się o czystość naszej planety Koordynatorzy konkursu na terenie szkoły Małgorzata Chwierut i Łukasz Goc przekazali najaktywniejszym uczniom klas I-VIII upominki ufundowane przez organizatora konkursu oraz dyplomy.

Warto zauważyć, że od pierwszej edycji Zakład Usług Komunalnych Sp. z o. o. w Oświęcimiu wspólnie z uczniami szkół z Powiatu Oświęcimskiego zebrał 65 899,4 kg zużytych baterii. Organizatorzy dziękują za udział wszystkim uczestnikom i zachęcają do udziału w kolejnych edycjach.


 

Tagi

GALERIA