Podsumowanie III Powiatowego Konkursu Piosenki Dziecięcej

W dniu 4 czerwca uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w uroczystym podsumowaniu roku szkolnego Młodzieżowego Domu Kultury w Oświęcimiu, które miało miejsce w auli Międzynarodowego Domu Spotkań Młodzieży. Jednym z punktów imprezy było wręczenie nagród i koncert laureatów III Powiatowego Konkursu Piosenki Dziecięcej.

Przed licznie zgromadzoną publicznością wystąpili laureaci głównych nagród, wśród których znalazł się reprezentujący naszą szkołę zespół RADOSNE MARZYCIELKI w składzie: Maja Stokłosa, Zuzanna Juroszek, Agata Formicka, Nadia Kuźma, Wiktoria Snażyk i Hanna Płonka. Poza nimi nagrody również odbierali uczestnicy wyróżnieni w konkursie: Antoni Spadek z klasy 2b oraz Patrycja Pasterak z 6a. W gronie laureatów znalazły się również Aleksandra Biziorek oraz Maja i Lena Kędrackie, które w konkursie występowały z Dziecięco Młodzieżowym Zespołem Pieśni i Tańca PrzeCisza, reprezentującym Gminną Bibliotekę Publiczną w Przeciszowie.
Podczas gali prezentowane były osiągnięcia wszystkich sekcji działających w MDK. Jednym z efektownych punktów był występ formacji chearleaders SHAKE – zdobywców 1 miejsca w Ogólnopolskim Festiwalu Tańca, w skład której również wchodzą dziewczęta z naszej szkoły: Milena Kuźma, Julia Ćwiklicka oraz Natalia Majcherek.
Niedzielne przedpołudnie na terenie MDSM to mile spędzony czas obfitujący w wiele wrażeń i atrakcji nie tylko dla dzieci i młodzieży.