Podsumowanie konkursu " Kurtyna w górę 2024"

W XXVII Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Kurtyna w górę 2024 - Zaczarujmy świat poezją lub prozą” uczestniczyło 24 uczniów z klas I-VIII. 12 kwietnia odbyło się podsumowanie wyników i wręczenie nagród.

Zmagania recytatorów oceniały nauczycielki: Joanna Sałek, Małgorzata Chwierut. Agata Mamica i Marzena Dudek. Pomysłodawczyni  konkursu Małgorzata Chwierut serdecznie podziękowała komisji konkursowej za wnikliwą ocenę recytatorów i zaangażowanie w przeprowadzenie konkursu. Na szczególne wyróżnienie zasłużyła klasa 6a, która najliczniej reprezentowała klasy starsze. Następnie wręczono  wszystkim laureatom konkursu grawerowane medale. Gratulacje wraz z dyplomami przekazały także dyrektor szkoły Katarzyna Mendyk i zastępca dyrektora  Beata Smolarek.  

Laureaci XXVII Szkolnego Konkursu Recytatorskiego  „Kurtyna w górę 2024": 
Klasy I- III
I miejsce: Zuzanna Juroszek z 3b i Magdalena Radwan z 3b
II miejsce: Milena Kajor z 1a i Michał Warchał z 1a
III miejsce: Zofia Krawczyk z 2a i Maja Stokłosa z 3b 
 Klasy IV-VIII
I miejsce: Hanna Wójcik z 6a
II miejsce: Ola Chrapczyńska z 6a i Emilia Krawczyk z 6a
III miejsce: Paulina Rusin z 6a i Karol Kobielski z 5b
Wyróżnienie: Amelia Walus z 5a
Medale za ambitny udział oraz trud włożony w przygotowanie otrzymali: Kinga Kolasa z 2a, Lena Radwan z 2a, Agata Formicka z 3b, Aleksander Joniec z 3b, Alicja Mroczek z 1a, Helena Strzeżyk z 2a, Aleksandra Biziorek z 4a, Zofia Grzywa z 4a, Urszula Strzeżyk z 4a, Patryk Joniec z 6a, Oliwia Piwowarska z 6a oraz Maja Bies z 6a.

Konkurs przygotowały panie:  Jonanna Sałek i Małgorzata Chwierut.

Doceniono także teatralne zdolności  aktora z kółka teatralnego klas I-III. Nagrodę Publiczności za wspaniałą interpretację roli  w szkolnym przedstawieniu „Koziołek Matołek w kraju króla Bula” otrzymał Aleksander Goytowski z 3a.
 

Tagi

GALERIA