Konsultacje

lp

Nazwisko i imię nauczyciela

przedmiot

Dzień, godzina

1

mgr Berszakiewicz Izabela

matematyka

środa

11.35-12.20

2

mgr Burdyl Karolina

język polski

wtorek

8.45-9.30

3

mgr Chwierut Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

poniedziałek

12.35-13.20

4

mgr Cieciak Jarosław

muzyka, plastyka, świetlica

poniedziałek

10.35-11.20

5

lic. Dudek Dorota

edukacja wczesnoszkolna

czwartek

8.45-9.30

6

mgr Dudek Marzena

informatyka

środa

8.45-9.30

7

lic. Goc Łukasz

matematyka, fizyka, informatyka

piątek

8.45-9.30

8

mgr Jarczyk Magdalena

Język angielski 1-3

poniedziałek

11.35-12.20

9

mgr Jaromin Krystyna

edukacja wczesnoszkolna

środa

12.35-13.20

10

ks Juraszek Tomasz

religia

piątek

10.35-11.20

11

mgr Konieczny Izabela

język angielski

środa

9.40-10.25

12

mgr Kramarczyk Magdalena

edukacja wczesnoszkolna

środa

10.35-11.20

13

mgr Mamica Agata

język polski

poniedziałek

10.35-11.20

14

mgr Matyja Ewelina

historia 4-5

poniedziałek

8.45-9.30

15

mgr Mendyk Katarzyna

biologia, przyroda

środa

11.35-12.20

16

mgr Miłoń Joanna

wychowanie fizyczne

piątek

8.45-9.30

17

mgr Sałek Joanna

historia 6-8, język polski

wtorek

10.35-11.20

18

mgr Semik Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

wtorek

9.40-10.25

19

mgr Skwarczyński Marcin

język niemiecki

środa

13.25-14.10

20

mgr Smolarek Sebastian

wychowanie fizyczne

poniedziałek

8.45-9.30

21

mgr Smolarczyk Elżbieta

język polski, świetlica

czwartek

8.45-9.30

22

mgr Sowińska Paulina

geografia, informatyka, świetlica

poniedziałek

10.35-11.20

23

mgr Szczerbowski Zbigniew

WOS, EDB

wtorek

12.00-12.20

24

mgr Katarzyna Waszkiewicz

fizyka, chemia, świetlica

Środa, czwartek

15.30-16.00

25

ks Zborek Józef

religia

wtorek

7.55-8.40

26

mgr Żurawska Małgorzata

edukacja wczesnoszkolna

poniedziałek

9.40-10.25

27

mgr Wysogląd Joanna

Dyrektor, informatyka 1-3

środa

12.35-13.20

28

mgr Smolarek Beata

Z-ca dyrektora, j. angielski

poniedziałek

8.45-9.30

29

mgr Jarnot Ewelina

Pedagog szkolny

W godzinach pracy pedagoga

30

mgr Ćwiertnia Elżbieta

Logopeda

W godzinach pracy logopedy

31

mgr Marcińska Katarzyna

świetlica

W godzinach pracy świetlicy

32

mgr Krzoska Katarzyna

nauczyciel wspomagający

poniedziałek

12.00-12.20